:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
Аренда осветительного оборудования и операторской техники Прокат света Arri, Desisti.. Используя наш автопарк, состоящий из машин разной грузоподъемности, мы можем не только обеспечить доставку нашего оборудования на съемочную площадку, но и предложить в аренду встроенные в светобазы генераторы, различной мощности, которые позволят осуществить задуманное Вами в любое время и в любом месте. Постоянно обновляя свою техническую базу, мы предлагаем самое новое в области фото, кино и теле оборудования. Так, с 2007 года мы занялись прокатом приборов динамического света...

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Про цю книгуКнига — не опис середовища розробки або мови програмування, а керівництво, навчальний посібник по основах програмування в C++ Builder. У ній представлена концепція візуального проектування і подієвого програмування, а також розглянутий процес створення програми від розробки діалогового вікна і функцій обробки подій до створення довідкової системи і настановного CD-ROM.

Мета цієї книги — познайомити читача з технологією візуального проектування і подієвого програмування і показати на конкретних прикладах можливості середовища розробки, а також дати методику створення програм. Слід звернути увагу, що хоча книга орієнтована на читача, що володіє певними знаннями і початковим досвідом в області програмування, вона цілком доступна для початківців.

 x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009