:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
Московская такелажная компания "Такелаж.net": Перемещение серверного оборудования Не подлежит сомнению, что доверить перемещение серверного оборудования можно только специально обученным и соответствующим образом аттестованным специалистам. Именно такие профессионалы и составляют основу нашей такелажной компании «Такелаж.net», осуществляющей самые разнообразные такелажные услуги, в числе которых и перемещение серверного оборудования. За время своего существования наша такелажная компания смогла выполнить перемещение серверного оборудования...

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

C++ Builder - що це?Інтерес до програмування постійно росте. Це пов'язано з розвитком і впровадженням в повсякденне життя інформаційних технологій. Якщо людина має справу з комп'ютером, то рано чи пізно у нього виникає бажання, а іноді і необхідність, навчитися програмувати. Серед користувачів персональних комп'ютерів в даний час найбільш популярна операційна система Windows, і природно, що той, хто хоче програмувати, хоче і писати програми, які працюватимуть в Windows.

Кілька років тому рядовому програмістові залишалося тільки мріяти про створення своїх власних програм, що працюють в Windows. Єдиним засобом розробки був Borland C++ for Windows, явно орієнтований на професіоналів, що володіють серйозними знаннями і досвідом. Бурхливий розвиток обчислювальної техніки, потребу в ефективних засобах розробки програмного забезпечення привели до появи на ринку цілого ряду систем програмування, орієнтованих на так звану "швидку розробку", серед яких особливо слід зазначити Microsoft Visual Basic і Borland Delphi. У основі систем швидкої розробки (RAD-систем, Rapid Application Development — середовище швидкої розробки додатків) лежить технологія візуального проектування і подієвого програмування, суть якої полягає в тому, що середовище розробки бере на себе велику частину роботи по генерації коди програми, залишаючи програмістові роботу по конструюванню діалогових вікон і написанню функцій обробки подій. Продуктивність програміста при використанні RAD систем фантастична!

Успіх і популярність Delphi викликав бажання фірми Borland розповсюдити методи швидкої розробки на область професійного програмування, що і привело до появи Borland C++ Builder.

C++ Builder — це середовище швидкої розробки, в якій як мова програмування використовується мова C++ Builder (C++ Builder Language). Не вдаючись до подробиць, можна сказати, що мова C++ Builder — це розширений C++. Наприклад, в C++ Builder є строковий (Ansistring) і логічний (bool) типи, яких немає в класичному C++.

В даний час програмістам стала доступна чергова, шоста версія пакету — Borland C++ Builder 6. Як і попередні версії, Borland C++ Builder 6 дозволяє створювати різні програми: від простих одновіконних застосувань до програм управління розподіленими базами.

Borland C++ Builder може працювати в середовищі операційних систем від Windows 98 до Windows XP. Особливих вимог, по сучасних мірках, до ресурсів комп'ютера пакет не пред'являє: процесор має бути типу Pentium або Celeron (рекомендується Pentium II 400 Мгц); об'єм оперативної пам'яті повинен складати не менше 128 Мбайт (рекомендується 256 Мбайт) і вільний дисковий простір має бути достатнім (для повної установки версії Enterprise необхідно приблизно 750 Мбайт).

 


Интернет магазин полотенца высокое качество доступные цены. CatSkins это сайт рулетка CS GO со ставками для бомжей:рулетка кс го оружия. | Купить автостекло с установкой, установка и замена, установка и ремонт автостекол.
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009