:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
Московская такелажная компания "Такелаж.net": Перемещение серверного оборудования Не подлежит сомнению, что доверить перемещение серверного оборудования можно только специально обученным и соответствующим образом аттестованным специалистам. Именно такие профессионалы и составляют основу нашей такелажной компании «Такелаж.net», осуществляющей самые разнообразные такелажные услуги, в числе которых и перемещение серверного оборудования. За время своего существования наша такелажная компания смогла выполнить перемещение серверного оборудования...

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

C++ Builder - що це?Інтерес до програмування постійно росте. Це пов'язано з розвитком і впровадженням в повсякденне життя інформаційних технологій. Якщо людина має справу з комп'ютером, то рано чи пізно у нього виникає бажання, а іноді і необхідність, навчитися програмувати. Серед користувачів персональних комп'ютерів в даний час найбільш популярна операційна система Windows, і природно, що той, хто хоче програмувати, хоче і писати програми, які працюватимуть в Windows.

Кілька років тому рядовому програмістові залишалося тільки мріяти про створення своїх власних програм, що працюють в Windows. Єдиним засобом розробки був Borland C++ for Windows, явно орієнтований на професіоналів, що володіють серйозними знаннями і досвідом. Бурхливий розвиток обчислювальної техніки, потребу в ефективних засобах розробки програмного забезпечення привели до появи на ринку цілого ряду систем програмування, орієнтованих на так звану "швидку розробку", серед яких особливо слід зазначити Microsoft Visual Basic і Borland Delphi. У основі систем швидкої розробки (RAD-систем, Rapid Application Development — середовище швидкої розробки додатків) лежить технологія візуального проектування і подієвого програмування, суть якої полягає в тому, що середовище розробки бере на себе велику частину роботи по генерації коди програми, залишаючи програмістові роботу по конструюванню діалогових вікон і написанню функцій обробки подій. Продуктивність програміста при використанні RAD систем фантастична!

Успіх і популярність Delphi викликав бажання фірми Borland розповсюдити методи швидкої розробки на область професійного програмування, що і привело до появи Borland C++ Builder.

C++ Builder — це середовище швидкої розробки, в якій як мова програмування використовується мова C++ Builder (C++ Builder Language). Не вдаючись до подробиць, можна сказати, що мова C++ Builder — це розширений C++. Наприклад, в C++ Builder є строковий (Ansistring) і логічний (bool) типи, яких немає в класичному C++.

В даний час програмістам стала доступна чергова, шоста версія пакету — Borland C++ Builder 6. Як і попередні версії, Borland C++ Builder 6 дозволяє створювати різні програми: від простих одновіконних застосувань до програм управління розподіленими базами.

Borland C++ Builder може працювати в середовищі операційних систем від Windows 98 до Windows XP. Особливих вимог, по сучасних мірках, до ресурсів комп'ютера пакет не пред'являє: процесор має бути типу Pentium або Celeron (рекомендується Pentium II 400 Мгц); об'єм оперативної пам'яті повинен складати не менше 128 Мбайт (рекомендується 256 Мбайт) і вільний дисковий простір має бути достатнім (для повної установки версії Enterprise необхідно приблизно 750 Мбайт).

 


آشنایی با سایت های پوکر آنلاین برای بازی پوکر آنلاین ایرانی . промокод betinhell На prostitutkispb24.com/ankets/matures найдете старушек. | На https://intim-voronezh.com/ankets/big_tits найдете грудастых красоток. | zestaw mebli kuchennych tanio, maly narozny
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009