:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
магазин кухонных принадлежностей Вся представленная кухонная утварь является необходимым подручным средством во время приготовления пищи. Все изделия выполнены из натурального дерева и отличаются такими характеристиками, как: высокой термостойкостью и прочностью. Древесинная продукция со всех сторон покрыта лаком, поэтому не впитывает запахи, влагу, не трескается, не рассыхается и очень устойчива к механическим воздействиям.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Довідкова інформаціяВ результаті вибору в меню ? команди Довідка або натиснення клавіші <F1> повинні з'являтися довідкова інформація — правила гри (мал. 10.15).Мал. 10.15. Вікно довідкової системи програми "Сапер"


Для того, щоб під час роботи програми користувач, натиснувши клавішу <F1>, міг отримати довідкову інформацію, властивостям Helpfile і Helpcontext головної форми треба привласнити значення, вказані в таблиці. 10.4.

Таблиця 10.4 . Значення властивостей головної форми


Властивість

Значення

Пояснення

Helpfile

saper.hlp

Файл довідки

Helpcontext

1

Ідентифікатор розділу, вміст якого відображається в результаті натиснення <F1>


Для того, щоб довідкова інформація з'явилася на екрані в результаті вибору в меню ? команди Довідка, треба створити функцію обробки події Onclick для відповідної команди меню. Процес створення функції обробки події для команди меню нічим не відрізняється від процесу створення функції обробки події для елементу управління, наприклад, для командної кнопки: у списку об'єктів треба вибрати об'єкт типу Tmenuitem для якого створюється функція обробки події, а у вкладці Events — подія.

Нижче приведена функція обробки події Onclick для команди Довідка меню ? .

// вибір в меню ? команди Довідка
void__fastcall Tforml::n3click(Tobject *Sender)
{
Winhelp(Forml->handle,"saper.hlp",HELP_CONTEXT,1); }

Виведення довідкової інформації виконує функція winhelp якою як параметр передається ідентифікатор вікна програми, яка запрошує виведення довідкової інформації, файл довідки, константу Help_context і ідентифікатор розділу, вміст якого має бути відбите.

 x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009