:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
Все в твоих руках и только ты сможешь изменить свою жизнь! Наше агенство не только обеспечит тебя, но и поможет стать достойной. Ведь заполнив простую заявку, мы научим тебя не просто красиво одеваться и ухаживать за собой, но и достойно выглядеть. Достойно той жизни, которою ты заслуживаешь– полная обеспеченность и траты не задумываясь о завтрашнем дне.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Відображення ілюстраціїДля відображення ілюстрацій використовується компонент image1 .

Розмір і положення компоненту image і, отже, розмір і положення поля, використовуваного для відображення ілюстрації, найпростіше задати під час розробки форми. У даній програмі застосовується інший підхід.

Очевидно, що розмір області форми, яка може бути використана для виведення ілюстрації, залежить від довжини (кількості слів) питання, а також від довжини і кількості альтернативних відповідей. Чим довше питання і відповіді, тим більше місця в полі форми вони займають, і тим менше місця залишається для ілюстрації.

Розмір і положення областей (компонентів), призначених для виведення питання, альтернативних відповідей і ілюстрації, можна задати в процесі створення форми. Проте можна поступити інакше — задати розмір і положення областей під час роботи програми, після того, як з файлу буде прочитано чергове питання, коли буде отримана інформація про кількість альтернативних відповідей. Після того, як питання прочитане, можна обчислити, скільки місця займе текст питання і варіантів відповіді і скільки місця можна виділити для відображення ілюстрації (мал. 10.3).Мал. 10.3. Обчислення розміру області виведення ілюстрації


Якщо реальний розмір ілюстрації перевищує розмір області, виділеної для її відображення, то необхідно виконати масштабування ілюстрації. Для цього треба спочатку привласнити максимально можливі значення властивостям width і Height а потім — привласнити значення true властивості Proportional . Слід звернути увагу, що для того, щоб масштабування було виконане без спотворення, значення властивості stretc мабуть false .

 x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009