:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
пластиковые фиксаторы Вы можете приобрести практически любые закладные пластиковые расходные материалы, используемые в современном строительстве. В ассортименте компании есть изделия всех наиболее востребованных размеров и диаметров: трубы ПВХ, заглушки, опоры для сыпучих грунтов, пластиковые и металлические фиксаторы "Звездочка" и фиксаторы арматуры.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

У цьому розділі...Сучасні програми розповсюджуються на компакт-дисках. Процес установки програми, який, як правило, припускає не тільки створення каталога і перенесення в нього виконуваних файлів і файлів даних з проміжного носія, але і налаштування системи, для багатьох користувачів є досить важким завданням. Тому установку прикладної програми на комп'ютер користувача зазвичай покладають на спеціальну програму, яка знаходиться на тому ж диску, що і файли програми, яку треба встановити. Таким чином, розробник прикладної програми окрім основного завдання повинен створити програму установки — інсталяційну програму.

Інсталяційна програма може бути створена точно так, як і будь-яка інша програма. Завдання, що вирішуються під час інсталяції, є типовими. Тому існують інструментальні засоби, використовуючи які можна швидко створити інсталяційну програму, точніше, настановний диск, не написавши жодної строчки коди.

 


Что такое молочная кухня, и как ее получить
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009