:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
фара аутлендер 3 Фара передняя левая ксенон новая аналог оригинала для Mitsubishi Outlander 2012-2014 года выпуска. Купите фары ксенон outlander самовывозом из нашего офиса в г. Химки, Репина, 6 павильон 33 или с доставкой по Химкам, Москве, московской области, транспортными компаниями в регионы. Для более подробной информации звоните нам или пишите.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Виведення довідкової інформаціїВивести довідкову інформацію, яка знаходиться в chm-файле, можна декількома способами. Найпростіше це зробити за допомогою утиліти hh.exe складовою частиною Windows, що є. Викликати утиліту відображення довідкової інформації і передати їй як параметр ім'я файлу довідкової системи можна за допомогою функції winexec. У функції winexec два параметри. Перший — ім'я виконуваного файлу програми, яку треба запустити, і командний рядок. Другий параметр визначає спосіб відображення вікна програми, що запускається. Вікно програми, що запускається, може бути розгорнене на звістку екран (Sw_maximize), запущена

програма може працювати в згорнутому вікні (Sw_minimize) або вікно програми може мати розмір і положення такі, якими вони були в попередньому сеансі роботи (Sw_restore ). Нижче як приклад приведена функція обробки події click на кнопці Довідка. Функція забезпечує виведення довідкової інформації, яка знаходиться у файлі saper.chm.

// Клацання на кнопці Довідка
void __fastoall Tforml::button2click(Tobject *Sender)
{
Winexec("hh saper.chm",SW_RESTORE); }
 x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009