:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Використання Microsoft WordСпочатку потрібно набрати текст розділів довідки (кожен розділ в окремому файлі). Заголовки розділів і підрозділів треба оформити одним із стилів Заголовок. Заголовки розділів, як правило, оформляють стилем Заголовок1 підрозділів — стилем Заголовок 2.

Наступне, що треба зробити, — це вставити закладки в ті точки документа, в які передбачаються переходи з інших розділів довідкової системи. Щоб вставити закладку, потрібно встановити курсор в точку тексту, в якій має бути закладка, з меню Вставка вибрати команду Закладка і в полі Ім'я закладки діалогового вікна Закладка ввести ім'я закладки (мал. 8.16).Мал. 8.16. Додавання закладки


Ім'я закладки повинне відображати суть передбачуваного переходу до закладки, вміст фрагмента тексту, що позначається. У імені закладки пропуск використовувати не можна. Замість пропуску можна поставити символ підкреслення. Заголовки, оформлені стилем Заголовок, позначати закладками не треба. Таким чином, якщо в створюваній довідковій системі передбачаються переходи тільки до заголовків розділів довідкової інформації, закладки можна не вставляти.

Після того, як будуть розставлені закладки, можна приступити до розстановки посилань. Розрізняють посилання, які забезпечують навігацію усередині розділу, і ті, які забезпечують перехід до іншого розділу довідкової системи.

Щоб вставити посилання, що забезпечує навігацію усередині розділу, треба виділити фрагмент тексту (слово або фразу), при виборі якого має бути виконаний перехід, з меню Вставка вибрати команду Гіперпосиланняу вікні, що з'явилося, Додавання гіперпосилання (мал. 8.17) спочатку клацнути на кнопці Зв'язати з местомом в цьому документі потім — вибрати закладку або заголовок, до якого має бути виконаний перехід.Мал. 8.17. Вибір точки документа для переходу по посиланню


Якщо потрібно вставити в документ посилання на розділ довідки, який знаходиться в іншому файлі, то в діалоговому вікні Додавання гіперпосилання треба клацнути на кнопці Файл і в стандартному вікні, що з'явилося, вибрати ім'я потрібного HTML-файла.

Після того, як в документ будуть поміщені всі необхідні гіперпосилання, документ потрібно зберегти в HTML-формате.

 


статьи о дизайне http://terrakolor.ru/ . Здоровье младенца и мамы . Устройство канализации
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009