:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
фарфоровые статуэтки италия sabadin Для украшения некоторых изделий используются драгоценные металлы и дорогостоящие материалы. Наш интернет-магазин фарфоровых статуэток предлагает не только огромный выбор разнообразных фигурок, но и их выгодную стоимость. Цена на фарфоровые статуэтки отлично сочетается с эксклюзивностью и высоким качеством всей нашей продукции.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Підготовка довідкової інформаціїПочатковим матеріалом для Microsoft Help Workshop є довідкова інформація, представлена у вигляді rtf-файла. Найпростіше підготувати rtf-файл довідкової інформації можна за допомогою Microsoft Word.

Спочатку потрібно набрати текст розділів довідки. Заголовки розділів потрібно оформити одним із стилів Заголовок. Кожен розділ повинен закінчуватися символом "розривши сторінки".

Після того, як текст розділів буде набраний, кожному розділу треба призначити ідентифікатор. Ідентифікатор призначається шляхом вставки перед заголовком розділу виноски #.

Для того, щоб призначити розділу ідентифікатор, потрібно встановити курсор перед першою буквою заголовка розділу, потім в меню Вставка вибрати команду Виноскаа діалоговому вікні, що з'явилося Виноски вибрати в групі Нумерація положення інша, в полі редагування ввести символ "#" (мал. 8.2).

В результаті клацання на кнопці ОК у документ буде вставлена виноска t, а в нижній частині вікна документа відкриється вікно введення тексту виноски. У цьому вікні поряд із значком виноски треба ввести ідентифікатор розділу (мал. 8.3). Рекомендується, щоб ідентифікатор розділу складався з префікса IDH_ і порядкового номера розділу, наприклад Idh_1, IDH_2 і так даліМал. 8.2. Щоб задати ідентифікатор розділу, треба перед заголовком розділу вставити виноску #Мал. 8.3. Вставка в документ виноски, що позначає заголовок розділу довідки


Зазвичай в тексті довідкової інформації є посилання, які забезпечують перехід до іншого розділу, пов'язаного з тим, який в даний момент бачить користувач.

Під час підготовки тексту довідкової інформації слово-посилання слід підкреслити подвійною лінією і відразу за цим словом, без пропуску, помістити ідентифікатор розділу довідки, до якого має бути виконаний перехід в результаті вибору посилання. Вставлений ідентифікатор необхідно оформити як прихований текст. Щоб задати подвійне підкреслення, потрібно виділити слово-посилання, вибрати команду Формат | Шрифт і у вікні, що з'явилося, вибрати спосіб підкреслення. Аналогічним чином треба задати "прихований текст" для ідентифікатора. Як приклад на мал. 8.4 приведений вид вікна редактора тексту під час підготовки файлу довідкової інформації для програми "Сапер 2003". Назва гри помічена як посилання на інший розділ довідки, який має ідентифікатор IDH_3.Мал. 8.4. Оформлення посилання на інший розділ


Окрім посилання, що забезпечує перехід до іншого розділу довідки, в документ можна вставити посилання на коментар — текст, який з'являється в спливаючому вікні. Під час роботи довідкової системи посилання на коментарі виділяються кольором і підкреслюються пунктирною лінією. При підготовці документа довідкової системи коментарі, як і розділи довідки, розташовують на окремій сторінці, проте текст коментаря не повинен мати заголовка. Виноска # має бути поставлена перед текстом коментаря. Посилання на коментар оформляється таким чином: спочатку треба підкреслити одинарною лінією слово, вибір якого повинен викликати появу коментаря, потім відразу після цього слова вставити ідентифікатор коментаря, оформивши його як прихований текст.

Слід зазначити, що довідкова інформація може бути розподілена по декількох файлах.

 


Ремонт стиральных машин подробности на сайте.
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009