:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
Проволока для вязки арматуры Трубы ПВХ — перспективная разработка в инженерном строительстве! . . . Фиксаторы арматуры, создавайте все проще! . . . В январе-сентябре 2014 г. выпуск в России первичного алюминия уменьшился на 9,1% (по отношению к. . .

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Налаштування палітри компонентівC++ Builder дозволяє міняти порядок проходження вкладок в палітрі компонентів, назви вкладок, а також порядок проходження значків компонентів на вкладках. Налаштування палітри компонентів виконується в діалоговому вікні Palette Properties яке відкривається вибором з меню Component команди Configure Palette (мал. 6.14).Мал. 6.14. Діалогове вікно Palette Properties


Спочатку в списку Pages необхідно виділити потрібну вкладку палітри компонентів. Потім, якщо треба змінити порядок проходження вкладок палітри компонентів, слід скористатися кнопками Move Up і Move Down і шляхом переміщення вибраного імені за списком Pages добитися потрібного порядку проходження вкладок.

Якщо треба змінити порядок проходження значків компонентів на вкладці, то в списку Components слід вибрати потрібний значок компоненту і кнопками Move Up і Move Down перемістити значок на нове місце.

При необхідності змінити ім'я вкладки палітри слід в списку Pages вибрати ім'я потрібної вкладки, натиснути кнопку Rename і в полі Page name діалогового вікна, що відкрилося Rename page (мал. 6.15) ввести нове ім'я.Мал. 6.15. Діалогове вікно Rename page

 


Дешевые НН devochkinn.com/ankets/deshevaya
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009