:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
адвокат дтп В связи с этим существует ограниченный определенный перечень отказов, который содержится непосредственно в самих правилах и одинаков для всех страховых компаний. Но с другой стороны, ОСАГО – страхование гражданской ответственности водителя. Поэтому потерпевший получит возмещение только после того, как у ГИБДД буду документы о его невиновности и виновности лица, причинившего вред.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Відображення данихКористувач може проглядати базу даних в режимі форми або в режимі таблиці. У режимі форми можна бачити тільки одну запис, а в режимі таблиці — декілька записів одночасні. Часто ці два режими комбінують. Коротка інформація (вміст деяких ключових полів) виводиться в табличній формі, а при необхідності побачити вміст всіх полів виконується перемикання в режим форми.

Компоненти, забезпечуюче відображення і редагування полів записів бази даних, знаходяться на вкладці Data Controls (мал. 5.11).Мал. 5.11. Компоненти відображення і редагування полів


Компонент Dbtext забезпечує відображення вмісту окремого поля, а компоненти Dbedit і Dbmemo — відображення і редагування. У таблиці. 5.6 перераховані деякі властивості цих компонентів. Властивості перераховані в тому порядку, в якому слід встановлювати їх значення.

Таблиця 5.6. Властивості компонентів Dbtext, Dbedit і джмелеві


Властивість

Визначає

Datasource

Джерело даних (компонент Table або Query)

Datafield

Поле запису, для відображення або редагування якого використовується компонент


Для забезпечення проглядання бази даних в режимі таблиці використовується компонент Dbgrid. Властивості компоненту Dbgrid1 визначають вид таблиці і дії, які можуть бути виконані над даними під час роботи програми. У таблиці. 5.7 перераховані деякі властивості компоненту Dbgrid.

Таблиця 5.7. Властивості компоненту Dbgrid


Властивість

Визначає

Datasource

Джерело даних (компонент Table або Query)

Columns

Інформація, що відображається (поля записів)

Options.dgtitles

Вирішує виведення рядка заголовка стовпців

Options.dglndicator

Вирішує виведення колонки індикатора. Під час роботи з базою даних поточний запис позначається в колонці індикатора трикутником, новий запис — зірочкою, редагована — спеціальним значком

Options.dgcolumnresize

Дозволяє міняти під час роботи програми ширину колонок таблиці

Options.dgcollines

Дозволяє виводити лінії, що розділяють колонки таблиці

Options.dgrowlines

Дозволяє виводити лінії, що розділяють рядки таблиці


У діалоговому вікні програми "Ежедневник" дані відображаються в режимі таблиці. Тому у форму треба додати компонент Dbgrid1і встановити значення його властивостей відповідно до таблиці. 5.8.

Таблиця 5.8. Значення властивостей компоненту Dbgrid1


Властивість

Значення

Datasource

Datasourcel


Як було сказано раніше, властивість columns компоненту Obgrid визначає поля, вміст яких буде відображений в таблиці Obgrid. Властивість columns є складною властивістю і є масивом елементів типу Tcoluim. Властивості елементів масиву визначають поля, вміст яких буде в таблиці, а так само вид колонок (таблиця. 5.9).

Таблиця 5.9. Властивості об'єкту Tcolumn


Властивість

Визначає

Fieldname

Поле, вміст якого відображається в колонці

Width

Ширіну колонки в пікселах

Font

Шрифт, використовуваний для виведення тексту в осередках колонки

Color

Колір фону колонки

Alignment

Спосіб вирівнювання тексту в осередках колонки. Текст може бути вирівняний по лівому краю (taleftjustify), по центру (tacenter) або по правому краю (taright Justify)

Title.Caption

Заголовок колонки. Значенням за умовчанням є ім'я поля запису

Title.Alignment

Спосіб вирівнювання заголовка колонки. Заголовок може бути вирівняний по лівому краю (taleftjustify), по центру (tacenter) або по правому краю (tarightjustify)

Title.Color

Колір фону заголовка колонки

Title.Font

Шрифт заголовка колонки


За умовчанням компонент Dbgrid містить одну колонку. Щоб додати в компонент Dbgrid ще одну колонку, треба у вікні Object Inspector вибрати властивість Colums компоненту Dbgridклацнути на кнопці з трьома крапками, а потім у вікні, що з'явилося Editing — на кнопці Add New (мал. 5.12). Після цього, використовуючи Object Inspectorтреба встановити значення властивостей елементів масиву columns.

Вибрати колонку, що настроюється (її властивості відбиваються у вікні Object Inspector) можна у вікні Editing або у вікні Object Treeview.Мал. 5.12. Щоб додати колонку в компонент Dbgrid, клацніть в рядку Colums на кнопці з трьома крапками, потім — на кнопці Add New


У простому випадку для кожної колонки досить встановити значення властивості Fieldname яке визначає поле, вміст якого відображається в колонці, а також значення властивості Title.captionщо визначає заголовок колонки. У таблиці. 5.10 приведені значення властивостей компоненту Dbgrid1 а на мал. 5.13 — вид форми після налаштування компоненту.

Таблиця 5.10. Значення властивостей компоненту Dbgrid1


Властивість

Значення

Columns [0] . Fieidname

Date F

Columns [0] . Titlecaption

Коли

Columns [0] .Title. Font. Style. Italic

true

Columns [ 1 ] . Fieldname

Task F

Columns [1] .TitleCaption

Що

Columns [ 1 ] .Title.Font .Style.Italic

trueМал. 5.13. Вид форми після налаштування компоненту Dbgrid


Якщо після налаштування компоненту Dbgrid привласнити значення true властивості Active компоненту Table1 то в полі компоненту Dbgrid буде виведено вміст бази даних.

 


http://intim-kissme.ru/sex-ulyanovsk/ девочки дают абсолютно всем
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009