:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
Escort agency in Bahrain Please visit our site as often as possible. If you want the first to know about the arrival of a new girl, subscribe to our newsletter. Most Russian elite model only here!

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Компоненти доступу і маніпулювання данимиЗазвичай для доступу і маніпулювання даними використовується відповідна СУБД. Проте часто виникає необхідність дістати доступ до інформації, яка знаходиться в базі даних, з прикладної програми. Вирішити цю задачу можна за допомогою компонентів доступу до даних. C++ Builder надає в розпорядження програміста компоненти, використовуючи які можна побудувати додаток, що забезпечує роботу практично з будь-якою базою даних.

Компоненти доступу до даних знаходяться у вкладках BDE, Data Access, ADO і Interbase. Компоненти вкладок BDE і Data Access для доступу до даних використовують процесор баз даних Borland Database Engine (BDE), реалізований у вигляді набору динамічних бібліотек і драйверів. Компоненти вкладки ADO для доступу до даних використовують розроблену технологію Microsoft ADO (ACTIVEX Data ObjectADO). Компоненти вкладки Interbase забезпечують безпосередній доступ до даних Interbase. Найбільш універсальним механізмом доступу до баз даних є механізм, реалізований на основі BDE. Драйвери, що входять до складу BDE, забезпечують доступ як до локальних баз даних (Paradox, Access, dbase), так і до видалених серверів баз даних (Microsoft SQL Sewer, Oracle, Infomix). Набор драйверів, включених в BDE визначається варіантом C++ Builder.

 x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009