:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
Наша компания гарантированно обеспечит своевременную доставку гравийного щебня.. Купить гравийный щебень с доставкой — это экономически выгодное и простое решение. Гравийный щебень изготавливают из метаморфических пород. Физико-механические свойства гравийного щебня ниже, чем у гранитного за исключением радиоактивности.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

ПсевдонімРозробляючи програму роботи з базою даних, програміст не знає, на якому диску і в якому каталозі знаходитимуться файли бази даних під час її використання. Наприклад, користувач може помістити базу даних в один з каталогів диска З:, D: або на мережевий диск. Тому виникає проблема передачі в програму інформації про місце знаходження файлів бази даних.

У C++ Builder проблема передачі в програму інформації про місце знаходження файлів бази даних вирішується шляхом використання псевдоніма бази даних. Псевдонім (Alias) — це ім'я, поставлене у відповідність реальному, повному імені каталога бази даних. Наприклад, псевдонімом каталога C:\data\petersburg може бути ім'я Peterburg. Програма роботи з базою даних для доступу до даних використовує не реальне ім'я каталога, а псевдонім. Псевдонім бази даних можна створити за допомогою утиліти BDE Administrator. Інформація про всі зареєстровані в системі псевдоніми зберігається в спеціальному файлі.

 


Самый лучший порно ролик я видел только на сайте www.porno-rolik.com
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009