:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
фара pajero 4 Фара левая ксенон для Mitsubishi Pagero 4 с 2006 по 2014 год выпуска купить по самой доступной цене. Широкий выбор запчастей к иномаркам. Доставка!

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Структура бази данихБаза даних — це набір однорідної і, як правило, впорядкованій по деякому критерію інформації. База даних може бути представлена в "паперовому" або в "комп'ютерному" вигляді.

Типовим прикладом "паперової" бази даних є каталог бібліотеки — набір паперових карток, що містять інформацію про книги. Інформація в цій базі однорідна (містить відомості тільки про книги) і впорядкована (картки розставлені, наприклад, в алфавітному порядку прізвищ авторів). Іншими прикладами "паперової" бази даних є телефонний довідник і розклад руху поїздів.

Комп'ютерна база даних є файлом (або набір зв'язаних файлів), що містить інформацію, який часто називають файлом даних. Файл даних складається із записів. Кожен запис містить інформацію про один екземпляр. Наприклад, кожен запис бази даних "Ежедневник" містить інформацію тільки про один екземпляр — запланований захід або завдання.

Записи складаються з полів. Кожне поле містить інформацію про одну характеристику екземпляра. Наприклад, запис бази даних "Ежедневник" може складатися з полів: "Завдання", "Дата" і "Примітка ". "Завдання", "Дата" і "Примітка " — це імена полів. Вміст полів характеризує конкретне завдання.

Слід звернути увагу, що кожен запис складається з однакових полів. Деякі поля можуть бути не заповнені, проте вони все одно присутні в записі.

На папері базу даних зручно представити у вигляді таблиці. Кожен рядок таблиці відповідає запису, а елемент таблиці — полю. При цьому заголовок стовпця таблиці — це ім'я поля, а номер рядка таблиці — номер запису.

Інформацію комп'ютерних баз даних зазвичай виводять на екран у вигляді таблиць. Тому часто замість словосполуки "файл даних" використовують словосполука "таблиця даних" або просто "таблиця".

 


Рпн цена по материалам http://www.vt-energo.ru. Дешевые krasnodar-region.info/ankets/cheap .
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009