:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
СПЕЦИАЛЬНАЯ ОЦЕНКА УСЛОВИЙ ТРУДА (СОУТ) – единый комплекс последовательно.. Для организации и проведения СОУТ работодателем создается комиссия по проведению СОУТ, состоящая из нечетного числа членов, а также утверждается график проводимых работ. В состав комиссии включаются представители работодателя, включая специалиста по охране труда, представители выборного органа первичной профсоюзной организации или иного представительного органа работников (при наличии). Состав и порядок деятельности комиссии утверждается приказом работодателя.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Локальні і видалені бази данихЗалежно від розташування програми, яка використовує дані, і самих даних, а також від способу розділення даних між декількома користувачами розрізняють локальні і видалені бази даних.

Дані локальної бази даних (файли даних) локалізовані, тобто знаходяться на одному пристрої, як який може виступати диск комп'ютера або мережевий диск (диск іншого комп'ютера, що працює в мережі). Локальні бази даних не забезпечують одночасний доступ до інформації декільком користувачам. Для забезпечення розділення даних (доступу до даних) між декількома користувачами (програмами, що працюють на одному або різних комп'ютерах) в локальних базах даних використовується метод, що отримав назву "Блокування файлів". Суть цього методу полягає в тому, що поки дані використовуються одним користувачем, інший користувач не може працювати з цими даними, тобто дані для нього закриті, заблоковані. Безперечною гідністю локальної бази даних є висока швидкість доступу до інформації. Додатки роботи з локальною базою даних і саму базу даних часто розміщують на одному комп'ютері. dbase, Paradox, Foxpro і Microsoft Access — це локальні бази даних.

Видалені бази даних будуються за технологією "клієнт-сервер". Програма роботи з видаленою базою даних складається з двох частин: клієнтською і серверною. Клієнтська частина програми працює на комп'ютері користувача і забезпечує взаємодію з серверною програмою за допомогою запитів, передаваних на видалений комп'ютер (сервер), забезпечуючи тим самим доступ до даних. Серверна частина програми, що працює на видаленому комп'ютері, приймає запити, виконує їх і пересилає дані клієнтській програмі. Програма, що працює на видаленому сервері, проектується так, щоб забезпечити одночасний доступ до бази даних декільком користувачам. При цьому для забезпечення доступу до даних замість механізму блокування файлів використовують механізм транзакцій. Транзакція — це послідовність дій, яка має бути обов'язково виконана над даними перед тим, як вони будуть передані. У разі виявлення помилки під час виконання будь-якої з дій вся послідовність дій, складова транзакцію, повторюється знову. Таким чином, механізм транзакцій забезпечує захист від апаратних збоїв. Він також забезпечує можливість многопользовательського доступу до даних. Oracle, Infomix, Microsoft SQL Server і Interbase — це видалені бази даних.

 


рекламные плееры, мы предлагаем следующие виды оборудования: рекламные медиакомплексы | кованые навесы и козырьки над крыльцом, кованые навесы и козырьки цена
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009