:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
Продажа глушителей в Минске ZPH IZAWIT – лучшие глушители в минске! ZPH IZAWIT является лучшим европейским производителем выхлопных систем. Купить глушитель в Минске можно у официального представителя ZPH IZAWIT – белорусской компании ЧТУП КРИПАН.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Перенесення додатку на інший комп'ютерНевелику програму, яка використовує тільки стандартні компоненти і є один-єдиним ехе-файл, можна перенести на інший комп'ютер уручну, наприклад, за допомогою дискети. Як правило, при запуску таких програм на іншому комп'ютері проблем не виникає. Разом з тим, необхідно звернути увагу на наступне. Програма, створена в C++ Builder, використовує DLL версію бібліотеки часу виконання (RTL — Runtime Library) і спеціальні динамічні бібліотеки — пакети (наприклад, в пакеті Vcl60 знаходяться найбільш часто використовувані компоненти і системні функції). Щоб програма могла працювати на іншому комп'ютері, окрім ехе-файла на цей комп'ютер треба перенести RTL-библиотеку і використовувані програмою пакети або включити бібліотеку і пакети в ехе-файл (що істотно збільшить розмір ехе-файла). Щоб включити у виконуваний файл RTL-библиотеку і використовувані програмою пакети, треба в меню Project вибрати команду Options і у вкладках Linker (мал. 2.43) і Packages (мал. 2.44) скинути відповідно прапорці Use dynamic RTL і Build with runtime packages. Після цього потрібно виконати перекомпонування програми.

Складні програми, наприклад ті, які використовують компоненти доступу до баз даних, перенести на інший комп'ютер уручну проблематично. Для таких програм краще створити настановну дискету (CD-ROM). Зробити це можна, наприклад, за допомогою пакету Installshield Express який входить в комплект постачання C++ Builder.Мал. 2.43. Щоб включити у виконуваний файл RTL-библиотеку, скиньте прапорець Use dynamic RTLМал. 2.44. Щоб включити у виконуваний файл використовувані програмою пакети (спеціальні DLL-библиотеки), скиньте прапорець Build with runtime packages

 


Смотрите здесь dopinki do wlos'ow.
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009