:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
розмістити оголошення Якщо ви хороший фахівець в своїй сфері, Але не маєте часу вишукувати більш вигідні пропозиції, бо у вас зараз вже є робота,Але ви бачите, що достойні більшого та набагато прибутковішого заробітку, то подайте тут свої безкоштовні оголошення, котрі дозволять роботодавцю самому вас знайти, і не важливо, що ви працюєте на цій роботі вже з десять років, бо в житті ніколи не пізно щось міняти, для цього достатньо розмістити оголошення про роботу у нас і чекати на цікаві пропозиції.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

КомпоновкаЯкщо в програмі немає помилок, то можна виконати компоновку. Для цього треба в меню Compile вибрати команду Make або Build. Різниця між командами Make і Build полягає в наступному. Команда Make забезпечує компоновку файлів проекту, а команда Build — примусову перекомпіляцію, а потім — компоновку.

На етапі компоновки також можуть виникнути помилки. Найчастіше причина помилок під час компоновки полягає в недоступності файлів бібліотек або інших модулів, що раніше відкомпілювалися. Усуваються ці помилки шляхом налаштування середовища розробки і включенням в проект бракуючих модулів. У простих проектах помилки часу компіляції, як правило, не виникають.

 


Сокровенные мечты исполнятпроститутки Адлера прямо сейчас.
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009