:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Збереження проектуПроект — це набір файлів, використовуючи які компілятор створює виконуваний файл програми (ехе-файл). У простому випадку проект складають: файл опису проекту (bpr-файл), файл головного модуля (срр-файл), файл ресурсів (res-файл), файл опису форми (dfm-файл), заголовний файл форми (h-файл) і файл опису функцій форми (срр-файл).

Щоб зберегти проект, потрібно в меню File вибрати команду Save Project As. Якщо проект ще жодного разу не був збережений, то C++ Builder спочатку пропонує зберегти модуль (вміст вікна редактора коди) і тому на екрані з'являється вікно Save Unitl As. У цьому вікні (мал. 2.29) треба вибрати теку, призначену для проектів, створити в ній теку для проекту, що зберігається, відкрити її і ввести ім'я модуля. В результаті клацання на кнопці OK у вказаній теці будуть створений три файли: срр, h і dfm, і на екрані з'явиться діалогове вікно Save Projectl As (мал. 2.30), в яке треба ввести ім'я проекту.Мал. 2.29. Збереження модуляМал. 2.30. Збереження проекту


Звернете увагу, що імена файлу модуля (срр) і файлу проекту (bрr) мають бути разнимі, оскільки C++ Builder у момент збереження файлу проекту створює однойменний срр-файл (файл головного модуля). Крім того, треба врахувати, що ім'я виконуваного файлу, що генерується компілятором, збігається з ім'ям проекту. Тому файлу проекту слід привласнити таке ім'я, яке, на вашу думку, повинен мати виконуваний файл програми, а файлу модуля — яке-небудь інше ім'я, наприклад, отримане шляхом додавання до імені проекту порядкового номера модуля.

 


Элитные vzasos.net/ankets/expencive .
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009