:: Меню ::

Головна
Передмова
СЕРЕДОВИЩЕ РОЗРОБКИ C++ BUILDER
Початок роботи
Перший проект
ПРАКТИКУМ ПРОГРАМУВАННЯ
Графіка
Мультимедіа
Бази даних
Компонент програміста
Консольне застосування
Довідкова система
Створення настановного диска
Приклади програм
C++ Builder — короткий довідник
Книга для гостей
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::

 
timberland интернет магазин Решившись серьезно заняться собственным здоровьем, следует тщательно продумать экипировку для беговых упражнений. Подробнее. . . Здоровый образ жизни находит все больше своих поклонников.

:: Лічильники ::

=

 

 

 

 

 

Шаблони кодиВ процесі набору тексту зручно використовувати шаблони коди (Code Templates). Шаблон коди — це інструкція програми, записана в загальному вигляді. Наприклад, шаблон для інструкції if виглядає так:

if   ()
{
} 
else
{
}

Редактор коди надає програмістові великий набір шаблонів: оголошення класів, функцій, інструкцій вибору (if, switch), циклів (for, while). Для деяких інструкцій, наприклад для if і while є декілька варіантів шаблонів.

Для того, щоб в процесі набору тексту програми скористатися шаблоном коди і вставити його в текст програми, потрібно натиснути комбінацію клавіш <Ctrl>+<j> і із списку, що з'явився, вибрати потрібний шаблон (мал. 2.24). Вибрати шаблон можна звичайним способом, прокручувавши список, або введенням перших букв імені шаблону (імена шаблонів в списку виділені напівжирним). Вибравши в списку шаблон, потрібно натиснути клавішу <Enter>, шаблон буде вставлений в текст програми.Мал. 2.24. Список шаблонів коди відображається в результаті натиснення <Ctrl>+<j>Мал. 2.25. У поля діалогового вікна треба ввести ім'я шаблону і його короткий опис


Програміст може створити свій власний шаблон коди і використовувати його точно так, як і стандартний. Для того, щоб створити шаблон коди, потрібно в меню Tools вибрати команду Editor Options і у вікні Code Insight клацнути на кнопці Add. У вікні, що з'явилося Add Code Template (мал. 2.25) треба задати ім'я шаблону (Shortcut Name) і його короткий опис (Description). Потім, після клацання на кнопці ОК у полі Code треба ввести шаблон (мал. 2.26).Мал. 2.26. Приклад шаблону коди програміста

 


порно Красотки intim-kissme.ru Ульяновска знают все об отдыхе
x

:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::


:: Посилання ::

-


 

 

 


Copyright by Zvircom © 2009